Навушники Apple.

Apple випустила свої перші навушники Apple Earphones в дві тисячі першому році. Вони йшли в комплекті з Apple iPod і були в прямому значенні «білою вороною», так як мали білий колір. Цей окрас їх сильно виділяв  серед чорних родичів інших фірм. З того часу білі навушники стали розпізнавальним знаком людей, які відносилися, якщо можна так виразитися, до закритого клубу Think different. Звичайно, що це виглядало дуже стильно і багато охочих почали приєднуватися до цього руху. Це привело до значного збільшення продаж наступних версій iPod від Apple.

До речі, якщо ви зацікавилися навушниками, то гляньте тут, де представлені сучасні виробники навушників та пропонується така велика кількість та різноманіття, що ви неодмінно підберете те, що потрібно. А ми продовжимо.

В дві тисячі другому році вийшла друга редакція iPod від Apple. Вони мали змінений вигляд сіточки, змінену форму отворів та входу кабелю в навушник. Це було зроблено для того щоб виправити певні незручності які виникали при користуванні першим поколінням навушників дві тисячі першого року. Навушники вийшли достатньо  вдалими, і протрималися чотири роки, до дві тисячі шостого року.

Третя версія навушників Apple Earphones появилася у дві тисячі шостому році. Вони вийшли в комплекті з новими iPod Touch та iPod Nano. Ці навушники виявилися ще більшими довгожителями ніж друга версія, тому що випускаються до цього часу.

Хоча навушники одні, проте вони мають декілька видів комплектації, навіть можна сказати що є кілька їх версій. Самі прості це Earphones для iPod. Власне це і є навушники в прямому значенні цього слова.  Навушники для першого покоління iPhone та iPhone 3G вже комплектувалися пультом який містив всього одну клавішу яка дозволяла прийняти виклик та завершити, а також там був вмонтований мікрофон. Навушники для iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S та для третього покоління iPod Touch вже комплектувалися пультом що містив три клавіші – одна для паузи та відтворення програвання, інші дві для збільшення та зменшення звуку. До речі, ці навушники можна було купити окремо.

У дві тисячі восьмому році вийшли навушники Apple In-Ear Headphones. Вони мали традиційну якісну збірку, не погане звучання і зручний пульт управління. Правда особливого поширення чогось не отримали.

В дві тисячі дванадцятому році, вийшли навушники Apple EarPods. Існують дві версії навушників. Простіша йде в комплекті з iPod і являє собою просто навушники, і повноцінна версія з пультом та мікрофоном для iPhone 5, 5C, 5S та для iPod Touch п’ятого покоління.

Ці навушники підняли планку комплектації гарнітур на зовсім інший рівень, для яких немає конкурентів по звучанню та ергономіці. Вони зручні добре відтворюють звук і довговічні.